Dział techniczny

TECHNIK SYSTEMÓW ALARMOWYCH I PPOŻ

Zadania:

  • Nadzór nad systemem alarmowym i PPOŻ.
  • Montaż i uruchomienie systemów alarmowych i PPOŻ.
  • Serwis i konserwacja urządzeń systemu przeciwpożarowego i alarmowego.
  • Przygotowywanie raportów i zestawień o stanie zabezpieczenia alarmowego i PPOŻ.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne - elektroniczne, elektryczne lub pokrewne.
  • Dobra znajomość urządzeń oraz systemów alarmowych i bezpieczeństwa: SSWiN, PPOŻ, CCTV, KD, SAP.
  • Doświadczenie w pracy instalatora systemów alarmowych, CCTV, PPOŻ.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Rzetelność, samodzielność i odpowiedzialność.
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz dyspozycyjność.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.
  • Uprawnienia SEP 1kV oraz szkolenia i certyfikaty techniczne.
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego.
  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Dodatkowe informacje:

  • Tel. 74 873 05 00 wew. 103
  • Tel. 606 666 647

Aplikację proszę składać na adres:

Technik systemów alarmowych i ppoż
  • Simple Item 10

    Zobacz

  • Simple Item 12

    Zobacz

  • Simple Item 13

    Zobacz

  • Simple Item 4

    Zobacz

  • Simple Item 5

    Zobacz

  • 1
  • 2

Panel wysuwany

icon K2Poland

K2OCHRONA jest częścią grupy K2

Zobacz
Treść po scrollowaniu i czasie
Zamknij
0
99000
5000

Please publish modules in offcanvas position.